Nadbałtycka Stegna – plaża i atrakcje

Dobrym pomysłem na wyjazd turystyczny związany z terenami nadmorskimi jest wypoczynek w Stegnie. Jej infrastruktura i baza noclegowa są doskonale przygotowane na przyjęcie gości. Będąc w Stegnie możemy całymi dniami relaksować się na plaży, ale gdy dopadnie nas nuda lub będziemy chcieli znaleźć dodatkowe zajęcia, warto skorzystać z licznych atrakcji turystycznych.

Przykładową odskocznią od wody i plaży jest Park linowy [wikipedia.org/wiki/Park_linowy], w którym znajdziemy szereg atrakcji związanych z rozwijaniem koordynacji ruchowej. Park Zegarowscy jest przystosowany zarówno dla młodszych, jak i starszych uczestników wycieczki, co pozwala cieszyć się z atrakcji całej rodzinie. Przedstawiana atrakcja turystyczna cieszy swoją pomysłowością już ponad 6 lat, ponieważ „weszła w życie” w 2010 roku i do tej pory nieprzerwanie rozwija się, sprawiając satysfakcję dużemu gronu wczasowiczów. Oczywiście trasa linowa w parku ma 6 wariantów wspinaczkowych, z których każdy wybierze coś dla siebie. Trasa przygotowana specjalnie dla dzieci posiada 85 metrów długości oraz 12 niespotykanych i wciąż zaskakujących przeszkód, które musimy pokonać samodzielnie lub pod okiem bystrego instruktora, który dba o nasze bezpieczeństwo. Dostępne przeszkody to między innymi dobrze znana jazda tyrolką, ciekawie wykonany most zwodzony, bądź też rozwijające zdolności manualne tzw. złośliwe belki. Na rodziców nie mających ochoty lub zdolności do wspinania się i jazdy tyrolką, czeka bar serwujący smakowite przekąski, gorącą kawę czy też słodkie gofry z bitą śmietaną.

Tutejsza baza noclegowa [] pozwala na częste odwiedzanie parku linowego, który jest czujnie koordynowany przez profesjonalnych instruktorów, a sam w sobie posiada wszystkie certyfikaty czyniąc z tego miejsca oazę zadowolenia.

Jedna myśl na temat “Nadbałtycka Stegna – plaża i atrakcje

  1. Park linowy – genialne atrakcje. Wybraliśmy się tam ze znajomymi podczas wakacji., ale nie sądziliśmy, że będziemy się tam tak wspaniale bawić, polecam każdemu odwiedzić ten park

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>