Wakacje w Rowach dla fanów sportów ekstremalnych

Niektórzy nie mogą spędzać wakacji w spokoju i cały czas chcą, aby królowała adrenalina. Nawet jeżeli chodzi o nocleg. Niektórzy decydują się na nocowanie „na dziko” ewentualnie na polu namiotowym lub kempingu. Na taki rodzaj noclegu najczęściej decydują się młode osoby lub grupy znajomych. Dla nich nie jest istotne, żeby nocleg miał odpowiedni standard – liczy się cena i przyjemna atmosfera. Pola namiotowe to zdecydowanie typ noclegu, w którym jest najtaniej. Aby znaleźć dobre pole namiotowe (ewentualnie tanie kwatery) można go szukać w internecie – Rowy noclegi.

Jeżeli chodzi natomiast o miejscowość, która zapewnia wakacje z adrenaliną to w miejscowości Rowy co roku organizowany jest turniej quadów. Sama trasa jest dosyć ekstremalna – bardzo wiele przeszkód oraz samo torowisko, które nie należy do najłatwiejszych. Osoby, które nie odważą się wziąć udziału mogą oglądać widowisko. Mimo tego, że trasy są zmienne to z całą pewnością nie powinno ulec naszej uwadze to, że w niedalekiej okolicy odbywa się turniej quadów.

Natomiast Ci, którzy nie przepadają za motoryzacją mogą skorzystać z innego rodzaju adrenaliny. Mowa o parku linowym. Został on oddany do użytku na początku 2012 roku i w dalszym ciągu cieszy się bardzo dużą popularnością. Park linowy oferuje dla swoich turystów trzy rodzaje tras. Od najłatwiejszej przeznaczonej dla dzieci do najtrudniejszej przeznaczonej dla tych, którzy naprawdę uwielbiają adrenalinę. Park linowy jest jednym z najpopularniejszych miejsc w Rowach.

Fanom sportów ekstremalnych poleca się przede wszystkim rejs bardzo szybkimi motorówkami. W samych Rowach jest do wyboru jedna z dwóch motorówek. Pierwsza to Sea Taxi, natomiast druga to motorówka typu Rib. W przypadku zarówno jednego jak i drugiego rejsu przeżycia na pewno będą niezapomniane, o czym warto jest się przekonać. Takie ekstremalne wakacje to dobra odskocznia od codziennego dnia pełnego rutyny.

Jedna myśl na temat “Wakacje w Rowach dla fanów sportów ekstremalnych

  1. Rowy to super miejsce jeśli szukacie podczas urlopu adrenaliny i niesamowitych przeżyć, rejsy motorówkami dostarczają ekstra adrenaliny, jak człowiek próbuje to chce więcej i więcej takich rejsów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>